Kaip automatizavimas logistikos srityje gali pagerinti jūsų verslo efektyvumą?

Kaip automatizavimas logistikos srityje gali pagerinti jūsų verslo efektyvumą?

Verslo procesų automatizavimas ieskome kroviniu vezeju

pasaulinės logistikos sąnaudos sudaro 10 proc. Pasaulio BVP – apie 7 trilijonus. Palyginimui – JAV BVP 2016 km sudarė $ 18.5 tūkstančių nepaisant to, kad pinigų pasiūlos transporto sektoriuje apimtis yra didžiulė, procesų, reikalingų beveik visur automatika . Kaip transportavimo valdymo sistemos padės sumažinti siuntimo išlaidas ir užkirsti kelią krovinių vėlavimui?

 

Žymiausias dalis transporto rinkoje esame vežėjai – transporto priemonių savininkai, pavyzdžiui, sunkvežimių, lėktuvų, laivų ir traukinių, taip pat tie, kurie valdo sandėlius ir uostuose. Ryšys tarp vežėjų ir sandėlių vadovų yra 3PL teikėjai – jie padeda perkelti krovinį, be to, krovinių sandėliavimo paslaugos teikiamos tarp transportavimo etapų. 3PL įmonių pelnas šiandien pasiekia 700 milijardų dolerių per metus.

 

 

3PL paslaugų rinkos apimtis 2016 m. pagal regionus (milijardais JAV dolerių), žemas transportavimo proceso automatizavimas sumažina efektyvumą.

 

Norint sužinoti krovinių gabenimo logistikos kompanijoje išlaidas, vidutiniškai truks 24-48 valandos. Pvz., jei esate JAV ir ketinate gauti žaliavų iš Azijos, tai turi vykti keliais etapais. Pirma, jūsų laivybos agentas yra būtina rasti sunkvežimį pristatyti prekes uoste, ir, antra, įmonės turi rasti laivą transportuoti žaliavas į jungtines Amerikos valstijas, ir galiausiai, ji turi rasti kitą sunkvežimį pristatyti prekes į savo sklad. Apart to būtina:

 

Užregistruoti krovinius atitinkamose valstybės institucijose eiga;

nuvykite į muitinę;

paimkite krovinio patikrinimą;

gauk draudimą;

susitarti dėl krovinių išdėstymo tarpinių sandėlių, jei reikia;

taigi išvados tokios, kad vis dėl to šiandien visos šios funkcijos deja atliekamos labai decentralizuotai, naudojant telefonus ir faksogramas.

 

Kuo yra geras ir svarbus krovinių gabenimo automatizavimas – galimybė sutaupyti laiko ir biudžeto susijusį su logistikos interneto paslaugomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *